Dnia 22 czerwca dzieci z naszego oddziału przedszkolnego wybrały się na pełną radości i emocji wycieczkę do sali zabaw Fefland w Ostrowie Wlkp.
Już od samego wejścia na twarzach przedszkolaków pojawiły się szerokie uśmiechy. Największym zainteresowaniem cieszyły się kolorowe dmuchańce, zjeżdżalnie oraz tory przeszkód, na których dzieci mogły bezpiecznie spożytkować swoją energię. Wspólna zabawa dostarczyła wszystkim mnóstwo radości.
Wycieczka do Feflandu była doskonałą okazją do integracji grupy, aktywnego spędzenia czasu oraz zdobywania nowych doświadczeń. Wszyscy uczestnicy wrócili do przedszkola zmęczeni, ale bardzo szczęśliwi i pełni pozytywnych wspomnień.
![]()







