26 czerwca odbyła się uroczysta akademia z okazji zakończenia roku szkolnego. Był to wyjątkowy dzień pełen wzruszeń, podsumowań i podziękowań za wspólnie spędzony czas.
Szczególnie uroczyście pożegnaliśmy naszych Absolwentów klasy VIII, którzy kończą ważny etap swojej edukacyjnej drogi. Życzymy Wam odwagi w podejmowaniu nowych wyzwań, wielu sukcesów, wspaniałych przyjaźni oraz wiary we własne możliwości.
Niech słowa, które towarzyszyły naszej uroczystości, prowadzą Was każdego dnia:
„Lećcie wysoko w kierunku swoich marzeń.”
Niech Wasze marzenia dodają Wam skrzydeł, a każdy kolejny krok przybliża do ich realizacji.
Dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom i pracownikom szkoły za wspólnie spędzony rok, pełen pracy, wyzwań i wielu pięknych chwil. Niech zdobyta wiedza, doświadczenia i wspomnienia będą inspiracją do dalszego rozwoju i motywacją do sięgania po kolejne cele.







